guaranabanner
guaranasiparis

Kinoa Nedir

Kinoa Nedir?

Bir çeşit tahıl bitkisi olan kinoa, besin değerinin oldukça yüksek olmasından ötürü tüm dünyada gün geçtikçe popülaritesini artırdığı görülmektedir. Uzun ömürlü yapısı ve 1-2 metreye kadar uzayan boyu ile yemişlerinden elde edilen ürün, pirinç ve arpa gibi pişirilebildiği gibi salatalarda da sıkça tercih edilmektedir. Günümüzde Kinao kullanımı ise daha çok kilo kontrolü sağlamak isteyenler için yardımcı ürün olarak hazırlanan toz haliyle karşımıza çıkmaktadır. Tok tutucu özelliğiyle diyet listelerinizin en iyi yardımcısı olabilir.

Bir kullanımlık paketler içinde olan Kinoa Doğal İçecek tozunu bir su bardağı sıcak suya karıştırıp sabah ve akşam yemeklerinden sonra içebilirsiniz. Yaklaşık olarak 8 saat kadar tok tutma özelliğine yardımcı olan ürün, zayıflamak isteyenler için kullanımı önerilmektedir.

Ancak Kinoa içeceğini tüketmek isteyenler eğer gün içinde ilaç ve benzeri vitamin desteği alıyorlarsa, kullanımdan önce hekimlerine danışmaları gereklidir. Normal şartlarda düşük kalorili olmayan bitki, içeriğindeki yüksek protein ve lif sayesinde hem vücudun alması gereken besin takviyesi hem de tok tutuculuğu sayesinde zayıflama çabalarında yüz güldürücü besin desteğiniz olacaktır.



Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Son Yorumlar

Yer imleri


footer bilgi